Novinky konce roku 2017

Naši nabídku jsme rozšířili o Konopný olej i Lichořeřišnicovou tinkturu.

 

 

KONOPNÝ OLEJ – Nabídku našich bylinných olejů jsme nově rozšířili i o výborný olej Konopný. Je vhodný  pro masáže a péči o problematickou pokožku,  či osoby s atopickým ekzémem, nebo lupenkou. Uvolňuje svalové napětí. Výborný je i jako zjemňující přísada do bylinných koupelí. Konopí je samo o sobě  antibakteriální, protizánětlivé  a  regenerační.

 

Balení:  100 ml, 190 ml

 

 

 

 

 

 

LICHOŘEŘIŠNICOVÁ TINKTURA  SUŠÍRNY SV. FRANTIŠKA – Lichořeřišnice je silné a velmi známé přírodní antibiotikum. Je nezastupitelná při problémech s močovými cestami. Lichořeřišnice začíná působit přibližně po 2 hodinách od požití, maximální účinek má po 9 hodinách a zhruba po 16 hodinách její účinek mizí. Pro rovnoměrný účinek je vhodné dodržovat rozdělení denní dávky do 3 dílčích dávek. Lichořeřišnice při pravidelném užívání do 2 měsíců likviduje v těle většinu stafylokoků, streptokoků, E-coli, salmonel a dalších nebezpečných bakterií, a to zejména v močových cestách.  Lichořeřišnicová tinktura je známá i tím, že  vhodně  ovlivňuje akutní i chronické záněty urogenitálního systému a velmi se osvědčila při zánětech prostaty.
Tinktura lichořeřišnice vhodně doplňuje užívání syntetických antibiotik nebo je i významně podporuje a zkrátí dobu léčby. Lichořeřišnice je vhodná při zánětech močových cest, ledvin a zánětech dýchacích cest. Její včasné nasazení může zlikvidovat infekci již v jejím začátku. Je výborná jako prevence a skvělá při doléčení proběhlých zánětů s hrozbou recidivy. Funguje spolehlivě jak u lidí, tak u zvířat.  Tinktura lichořeřišnice je vhodná při angíně, chřipce, zánětech močového měchýře, zánětech sliznice úst, zánětech v krku, zánětech vedlejších dutin, ale i tvorbě lupů.

Lichořeřišnicová tinktura Sušírny Sv. Františka je velmi silný extrakt vyroben z pupenů, květů, mladých listů a semen.
Složení:  extraktu lichořeřišnice, potravinářský líh 49%
Dávkování: 3x  denně malá lžička, po jídle
Balení:  100 ml