Články

Na naší BIO bylinné farmě Květomluva otevíráme vlastní obchůdek!

Co tu na vás čeká? Čaj na přivítanou, spousta ochutnávek, čerstvé novinky, vánoční balíčky na míru a bylinkový dáreček navrch.
V našem novém, bylinkovém obchůdku jsme pro vás připravili speciální adventní prodej našich výrobků. U nás v Květomluvě pořídíte bylinné čaje, bylinnou kávu, bylinné sirupy, elixíry, sušené ovoce, pesta, marmelády i bylinné koupele. Vánoční dárky vám u nás mile rádi rovnou zabalíme. ❤
Mezi novinkami jsou nové typy čajů včetně variant bylinných čajů se zeleným a černým čajem. Další novinky vám začneme postupně představovat, ale vy se na ně můžete přijet podívat už teď.
Návštěvní adventní doba od 1. prosince 2021:
🎁 pondělí a středa 9 – 12 a 13 – 17 hod
🎁 úterý, čtvrtek, pátek 9 – 12 a 13 – 15 hod
Srdečně se na vaši návštěvu v Květomluvě těšíme a věříme, že s našimi výrobky uděláte vašim drahým opravdovou radost.
Zuzka, Radek a celý tým bylinné farmy Květomluva

NOVINKA – DÁRKOVÉ A VÁNOČNÍ BALÍČKY S PŘÁNÍM NA MÍRU.

Udělejte radost Vašim nejbližším, kouzelným dárkem od nás, od Květomluvy.
Dárková krabička složená z výrobků KVĚTOMLUVA dle Vašeho přání a doplněná Vaším textem a grafikou na míru .
Dárková krabička o rozměru 320 x 320 x 80 mm. Výrobky jsou esteticky vloženy do krabičky s dřevitou vlnou nebo v lučním, valašském senu. (dle vlastního výběru)
Můžete si je objednat zde: https://www.kvetybyliny.cz/kategorie-produktu/darkove-a-vanocni-balicky-s-pranim-na-miru/
Věříme, že Vašim blízkým udělají naše balíčky opravdovou radost 🙂

ZÍSKALI JSME PRVNÍ CENU v letošním kole soutěže ČESKÁ BIOPOTRAVINA 2020

ZÍSKALI JSME PRVNÍ CENU v letošním kole soutěže ČESKÁ BIOPOTRAVINA 2020 v kategorii Bio výrobky pro gastronomii, pochutiny a ostatní potravinářské výrobky!
Je pro nás velkým potěšením, že jsme z počtu 150 českých biopotravin získali jednu z 5 hlavních cen. Je to pro nás další várka energie do naší práce. Děkujeme devatenáctičlenné odborné porotě 🙂.

Číst dále

NAŠE KOLEKCE ČAJŮ KVĚTOMLUVA ZÍSKALA CENU HEJTMANA ZLÍNSKÉHO KRAJE

19.9.2020 Jsme ve Zlíně ke příležitosti dne Zlínského kraje  přebrali jako jediní výrobci potravin ze Zlínského kraje CENU HEJTMANA ZLÍNSKÉHO KRAJE a to za naši „KOLEKCI ČAJŮ KVĚTOMLUVA“. Mnohokrát  děkujeme.

 

NÁŠ ČAJ ZÍSKAL OCENĚNÍ PERLA ROKU 2020

S radostí Vám oznamujeme, že v soutěži Perla Zlínska 2020 jsme v kategorii ostatní, zvítězili s našimi BIO bylinnými čaji VALAŠSKÉ LÉTO. Těší nás to. Doufáme, že i Vás.🙂

Číst dále

SVĚTOVÁ ORIGINÁLNÍ NOVINKA – BIO BYLINNÉ KÁVY KVĚTOMLUVA

NEJSME ČAJ, NEHLEDEJ KÁVU, JSME VE SVĚTĚ KÁVY A BYLIN ÚPLNĚ NOVÁ KATEGORIE – KATEGORIE BYLINNÉ KÁVY. Číst dále

NOVÉ BIO ČAJE OD KVĚTOMLUVY!

S radostí Vám představujeme 9 nových variant našich čajů Květomluva. Dolaďovali  a pracovali jsme na nich několik měsíců, než jsme s nimi byli naprosto spokojeni.  A v čem jsou jiné? Jsou námi  vypěstované, z krásného čistého prostředí valašských kopců,námi ručně pěstované, sbírané i vyráběné,  z naší detailní kontrolou a kvalitou od začátku pěstování, sušení až po samotné balení.  V certifikované BIO kvalitě. Opravdová chuť  a vůně těch nejkvalitnějších bylin, bez aromat. Zkuste ten rozdíl a vyzkoušejte pravý BIO bylinný čaj.

Radost Vám udělá například uklidňující čaj pro tyto večerní chvíle – ZIMNÍ VEČERY. Nebo čaj pro všechny ty, které máte rádi – PRO TEBE.  Či jemný a velmi chutný čaj nejen pro děti  USMĚVÁČEK, nebo dětský čaj při nachlazení UŽ NEKUCKÁM. Na výběr máte z celkem 13 druhů našich čajů, věříme, že Vás nezklamou, ale naopak rozzáří a rozradostní.

Graficky aktualizované stránky KVĚTOMLUVA

Před krátkým časem nám webgrafik pan Tomáš Ševčík, jemně graficky aktualizoval naše stránky. Tak snad se Vám líbí.:-) Vaši Fryzelkovi.

CHYSTÁME NOVOU GRAFIKU NAŠICH STRÁNEK

Pracujeme na nové grafice našich stránek a přeměnou na náš nový název KVĚTOMLUVA. Předem děkujeme za pochopení.