SVĚTOVÁ ORIGINÁLNÍ NOVINKA – BIO BYLINNÉ KÁVY KVĚTOMLUVA

NEJSME ČAJ, NEHLEDEJ KÁVU, JSME VE SVĚTĚ KÁVY A BYLIN ÚPLNĚ NOVÁ KATEGORIE – KATEGORIE BYLINNÉ KÁVY.

Unikátní propojení vyhlášené honduraské BIO kávy od malé farmářky Norma Iris Fiallos, s těmi nejkvalitnějšími BIO bylinkami vypěstovanými rodinou Fryzelkovou z farmy KVĚTOMLUVA, v nádherném podhorském prostředí CHKO Bílé Karpaty.  Vybrané bylinky dodávají kávě originální chutě, jemnost a květinový nádech. Objevte netušené spojení kávy a bylin v prvních třech unikátních variantách. Poctivé, ručně vyrobené BIO bylinné kávy byly měsíce dolaďovány k dokonalosti a testovány skvělými šéfkuchaři: Františkem Rakem, Michalem Kročilem, Dušanem Holanem a hlavně degustátorem kávy Lukášem Kaňovským. Zkuste světovou novinku BIO BYLINNÝCH KÁV KVĚTOMLUVA a zažijete nové a neznámé pro každý den.

Ochutnejte chuť bylinné kávy.

OMAMNÉ LÉTO  s opojnými vůněmi a přirozenou sladkostí letních bylin a květů, která vás přenese do svěžího letního dne.

SLADKÉ POHLAZENÍ  Káva která vás přenese do exotických krajů. Vynikající bylinná káva s kokosem a mandlemi, která se rozplývá na jazyku jako máslo. Jemnou chuť oživuje agastache anýzová, měsíček a hřebíček.

OSVĚŽÍ TĚ! Nechte se překvapit svěží letní chutí bylinkové kávy. Kombinace máty, citronové trávy a meduňky vás příjemně ochladí. Obzvlášť pokud kávu necháte vychladit nebo přidáte led.  Skvělá je ale i nezchlazená po celý rok.