Tradičně, poctivě, kvalitně a s genius loci!

Přes 100 let stará valašská sušírna na ovoce, bělokarpatské louky a naše kamenité, na kopci rozeseté políčka pro byliny a jedlé květy. To je ten náš milovaný kousek krajiny, kde všechno od nás vzniká a vlastně i my dva...

Vitajte na našich stránkách! :-)


Více o nás

Aktuálně z našeho blogu

SVĚTOVÁ ORIGINÁLNÍ NOVINKA – BIO BYLINNÉ KÁVY KVĚTOMLUVA

NEJSME ČAJ, NEHLEDEJ KÁVU, JSME VE SVĚTĚ KÁVY A BYLIN ÚPLNĚ NOVÁ KATEGORIE – KATEGORIE BYLINNÉ KÁVY.

Unikátní propojení vyhlášené honduraské BIO kávy od malé farmářky Norma Iris Fiallos, s těmi nejkvalitnějšími BIO bylinkami vypěstovanými rodinou Fryzelkovou z farmy KVĚTOMLUVA, v nádherném podhorském prostředí CHKO Bílé Karpaty.  Vybrané bylinky dodávají kávě originální chutě, jemnost a květinový nádech. Objevte netušené spojení kávy a bylin v prvních třech unikátních variantách. Poctivé, ručně vyrobené BIO bylinné kávy byly měsíce dolaďovány k dokonalosti a testovány skvělými šéfkuchaři: Františkem Rakem, Michalem Kročilem, Dušanem Holanem a hlavně degustátorem kávy Lukášem Kaňovským. Zkuste světovou novinku BIO BYLINNÝCH KÁV KVĚTOMLUVA a zažijete nové a neznámé pro každý den.

Ochutnejte chuť bylinné kávy.

OMAMNÉ LÉTO  s opojnými vůněmi a přirozenou sladkostí letních bylin a květů, která vás přenese do svěžího letního dne.

SLADKÉ POHLAZENÍ  Káva která vás přenese do exotických krajů. Vynikající bylinná káva s kokosem a mandlemi, která se rozplývá na jazyku jako máslo. Jemnou chuť oživuje agastache anýzová, měsíček a hřebíček.

OSVĚŽÍ TĚ! Nechte se překvapit svěží letní chutí bylinkové kávy. Kombinace máty, citronové trávy a meduňky vás příjemně ochladí. Obzvlášť pokud kávu necháte vychladit nebo přidáte led.  Skvělá je ale i nezchlazená po celý rok.

 

NOVÉ BIO ČAJE OD KVĚTOMLUVY!

S radostí Vám představujeme 9 nových variant našich čajů Květomluva. Dolaďovali  a pracovali jsme na nich několik měsíců, než jsme s nimi byli naprosto spokojeni.  A v čem jsou jiné? Jsou námi  vypěstované, z krásného čistého prostředí valašských kopců,námi ručně pěstované, sbírané i vyráběné,  z naší detailní kontrolou a kvalitou od začátku pěstování, sušení až po samotné balení.  V certifikované BIO kvalitě. Opravdová chuť  a vůně těch nejkvalitnějších bylin, bez aromat. Zkuste ten rozdíl a vyzkoušejte pravý BIO bylinný čaj.

Radost Vám udělá například uklidňující čaj pro tyto večerní chvíle – ZIMNÍ VEČERY. Nebo čaj pro všechny ty, které máte rádi – PRO TEBE.  Či jemný a velmi chutný čaj nejen pro děti  USMĚVÁČEK, nebo dětský čaj při nachlazení UŽ NEKUCKÁM. Na výběr máte z celkem 13 druhů našich čajů, věříme, že Vás nezklamou, ale naopak rozzáří a rozradostní.

Graficky aktualizované stránky KVĚTOMLUVA

Před krátkým časem nám webgrafik pan Tomáš Ševčík, jemně graficky aktualizoval naše stránky. Tak snad se Vám líbí.:-) Vaši Fryzelkovi.